EN

Tetra Pack ražošanas vadītājs/-a

Darba pienākumi

  • Vadīt un organizēt ražošanas procesa darbību, nodrošinot precīzu un savlaicīgu ražošanas plāna izpildi
  • Ražotās produkcijas kvalitātes uzraudzība
  • Uzskaitīt izlietoto izejvielu daudzumu un izejmateriālus
  • Sagatavot pieprasītos pārskatus un atskaites
  • Plānot, organizēt ražošanas līnijas darbinieku darbu, sastādīt darba laika grafiku un veikt darba laika uzskaiti
  • Rūpēties par darbinieku apmācību un attīstību
  • Strādāt ar nepārtrauktu ražošanas uzlabojumu projektiem
  • Piedalīties investīciju projektu realizācijā

Prasības

  • Iepriekšēja pieredze pārtikas ražošanā
  • Pieredze darbā ar ražošanas plānošanu, kvalitātes kontroli un resursu vadību
  • Izglītība pārtikas tehnoloģijas vai mikrobioloģijas sfērā
  • Spēja efektīvi vadīt un motivēt komandu
  • Labas komunikācijas un problēmu risināšanas prasmes
  • Labas latviešu valodas zināšanas, svešvalodu zināšana tiks uzskatīta par priekšrocību

Piedāvājam

  • Darbu dinamiskā un stabilā uzņēmumā
  • Pieredzi un profesionālās izaugsmes iespējas
  • Stundas likmi 12 EUR bruto un ikmēneša piemaksas par ražošanas plānu izpildi
  • Apmaksātas telefona sarunas
  • Sociālās garantijas, veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu
NOSŪTĪT